Skip to main content

Osobitá. Moderní. Prostorná.

Vystavená v NADOPu.

Ložnice TROPICO | GREY

Trendy ložnice z nadčasových materiálů v odstínu světle šedé v kombinaci s dřevodekorem Metalic fineline hnědý. Skříň s posuvnými dveřmi a zásuvková komoda zajišťují spoustu úložného prostoru v celé ložnici. Toaletní stolek s dominantním osvětleným zrcadlem je snem každé ženy.

Kontinentální postel znamená především pohodlí. Skládá se ze 3 perfektně vyladěných matrací nad sebou zasazených v masivním dřevěném rámu a potažené prvotřídní látkou s volitelným dezénem. Jinými slovy je to luxusní vysoké kontinentální lůžko střední tuhosti a velké variability. Celá ložnice je k vidění na showroomu v Ořechově. 

Skříně, ty taky umíme a to v nejrůznějších rozměrech i s různými typy otevírání. Nezbytnou součástí šatních skříní je jejich vnitřní vybavení, které usnadní ukládání předmětů a zajistí přehled. Na trhu jsou nabízena rozmanitá řešení ukládacích systémů, rádi vám je představíme. 

Líbí se vám naše realizace? Domluvte si termín v našem showroomu
a krásný interiér vytvoříme také u vás doma.

Designérka Iveta Strnadová: ,,V ložnici je spousta úložného prostoru a i přes to zůstává krásně vzdušná. Kvalitní postel je třešničkou na dortu, neváhejte si ji vyzkoušet u nás na showroomu.“