Skip to main content

Kuchyně. Skříně. Koupelny.

Vyrobeno v NADOPu.

Interiér DALMINE | GREY

Rozsáhlá realizace rodinného domu v Brně, která sahá od předsíně až do ložnice.  Hlavním požadavkem bylo vytvoření komfortní a funkční domácnosti.

Středobodem interiéru je kuchyně v neutrálních barvách tmavého betonu a šedého kašmíru. Dobře vybavená kuchyně s moderním a funkčním nábytkem je základem pro pohodlné vaření. Velké vestavěné skříně zajistí dostatečné množství skladovacích prostor a stále zůstávají esteticky přitažlivé. Nezbytnou součástí jsou inteligentní kuchyňské spotřebiče Zvolené dekory se opakují napříč celým domem a vytváří jednotný design. 

Obývací pokoj v moderním designu díky jednoduchým a čistým liniím. Společně s klienty jsme vytvořili prostředí, ve kterém se cítí pohodlně a dobře organizovaní. 

Součástí realizace je velké množství skříňového nábytku. Když jsme přemýšleli nad vybavením ložnice, mysleli jsme na přání klientky a vytvořili malý pracovní koutek.  

V neposlední řadě jsme vybavili vstup zahrnující skříně a zásuvky. Panel s lamelami poskytuje prostor pro zavěšení oblečení či kabelek. 

Líbí se vám naše realizace? Domluvte si termín v našem showroomu
a krásný interiér vytvoříme také u vás doma.

Designérka Radka Bučková: ,,S klienty jsme navázali dlouhodobější spolupráci a řešili vybavení jejich vysněného interiéru podle aktuálních možností. Výsledek stojí za to. Vytvořili jsme moderní, funkční a kvalitní bydlení na míru."