Společnost Nadop

souÄŤ 1

SOUČASNOST

Česká společnost NADOP - VÝROBA NÁBYTKU, a.s. se sídlem v Ořechově u Brna působí na trhu s nábytkem již od roku 1990. Široký sortiment výroby zahrnuje sedací soupravy, křesla, postele, ložnice, skříně, nábytek do obývacích pokojů a jídelen a především kuchyně.

Výhodou je možnost komplexního řešení celého interiéru z jednoho materiálového zdroje a ve stejném stylu.

Vyrobit je možné i atypické prvky či speciální nábytek na zakázku a různé doplňky. Společnost se také zabývá výrobou a dodávkami nábytku pro kompletní vybavení interiérů a pro investiční celky v tuzemsku i v zahraničí dle konkrétních specifických požadavků zákazníků (Francie, Německo,..). Další nezanedbatelnou částí produkce je výhradní výroba specifického nábytku pro konkrétní odběratele určeného pro jejich další obchodní aktivity.

souÄŤ 2

 

  

Sekce nábytku pro obývací pokoje a kuchyně pracuje s neobvykle širokou nabídkou materiálů čelních ploch a korpusů i standardně dodávaných typů a jednotlivých prvků. Jedná se o cca 50 dezénů lamina, cca 1700 barevných laků v lesku či matu dále MDF desky, dýhované desky v 15-ti dezénech a 10 typů masivu. Kompletní kolekce standardně dodávaných kuchyňských dvířek obsahuje asi 300 dezénů dřevin a imitací včetně 30-ti typů fólií, 1700 barev laků a možnosti dalších nevšedních kombinací povrchů a struktur. Novinkou jsou dvířka z kaleného barveného skla vloženého do ALU profilu.

Neobvykle široká nabídka materiálů dle aktuálních trendů.

Vybavení interiéru nábytkem a kuchyněmi zahrnuje i kompletní poradenství pro zákazníky a servis - od prvotního náhledu přes prostorový a materiálový návrh, zaměření, výrobu, dopravu až po odbornou montáž sestav a instalaci spotřebičů. Pružné ekonomické poradenství umožní realizovat financování každého interiérového záměru. Důkazem péče o klienty je i pozáruční servis a zákaznické centrum, které je připraveno zodpovědět každý dotaz.

souÄŤ 3

 

 

 

Velký důraz je kladen na přesné materiálové zpracování, kvalitní povrchovou úpravu, špičkové kování, odbornou montáž. Moderní technologické celky, výkonné řídící systémy, vzájemné propojení jednotlivých pracovišť, moderní výrobní postupy a tým zkušených pracovníků ve všech fázích zpracování zakázky jsou hlavními přednostmi společnosti.

Filosofií a cílem společnosti je spokojený klient a jeho kladné reference.

Dostupnost výrobků firmy NADOP Ořechov zajišťuje po celém území republiky síť smluvních prodejců, kteří prochází pečlivým výběrem.

 

 

 

 HISTORIE FIRMY

Společnost vznikla v roce 1990 jako rodinná česká firma a ryze rodinnou českou firmou je dodnes. V počátečním období byla hlavním předmětem činnosti výroba čalouněného nábytku, který se vyráběl ve vlastních provizorních prostorách rodinného domku. Spolu s postupným rozšiřováním a budováním nových výrobních prostor a spolu s pořizováním nových moderních technologií se začala společnost zabývat i výrobou ostatního sortimentu bytového a kancelářského nábytku.

Z původních 4 zaměstnanců společnosti - spolumajitelů a zakladatelů vzrostl postupně počet zaměstnanců na 100 pracovníků. Nyní společnost disponuje cca 10 000 m2 vlastních výrobních, prodejních a kancelářských ploch a dalšími skladovými a manipulačními prostory. Vize společnosti však zůstala i nadále nezměněna -

"Být přední českou rodinnou firmou vyrábějící kvalitní nábytek pro celé generace náročných zákazníků".

hist01 hist02 hist03

 

VÝROBA

Hlavní výrobní činností společnosti NADOP je výroba bytového nábytku. Široký sortiment zahrnuje sedací soupravy, ušáky, pohovky, dvojlůžka, ložnice, válendy, skříně, nábytek do obývacích pokojů a jídelen a především kuchyně. Dále se zabýváme výrobou atypických interiérů, kancelářského nábytku dle požadavku investora a zakázkovou výrobou nábytkových sestav. Díky kvalitnímu výkonnému systému řízení jednotlivých technologických procesů a vzájemnému síťovému propojení řídicích systémů NC technologických celků jsme schopni pružně reagovat na požadavky našich zákazníků a přizpůsobit kapacitu výroby jejich momentálním potřebám. Výroba je koncipována do samostatných technologických celků - čalounická dílna, výroba polotovarů pro čalounění, klasická stolárna, lakovny, provoz pro zpracování plošných materiálu a montážní dílny.

Společnost má i vlastní vývojový tým pracovníků. Vlastní výroba disponuje nejmodernějšími technologickými zařízeními umožňujícími přesnou a produktivní výrobu - velkoplošné nářezové pily SCHELLING, olepovačky hran HOMAG, CNC obráběcí centra BIESSE a ALBERTI, širokopásové brusky pro přesnou kalibraci a broušení dýh a laků, moderní navalovací lakovací linky pro použití UV nátěrových hmot, vysokotlaký lis pro plošné a tvarové dýhování, lakovací přetlakové kabiny a další. Díky těmto technologiím jsme schopni zajistit nejen výrobu standardních výrobků, ale nabídnout i zakázkovou výrobu nábytku z lamina, dýhy a masivu včetně povrchové úpravy ve vysoké kvalitě. 


vyr 1 vyr 2 vyr 3

KONTAKT

NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
Zahradní 1a
664 44 Ořechov
Tel.: +420 547 136 300
Fax: +420 547 136 301
E-mail: info@nadop.cz

 

Klientská zóna