Sedací souprava Onyx
Sedací souprava Onyx
Sedací souprava Onyx
Sedací souprava Onyx
Sedací souprava Onyx
Sedací souprava Onyx
Sedací souprava Onyx

Sedací souprava Onyx

 
  

Onyx je vysoce variabilní model, který se přizpůsobí Vašemu interiéru. Součástí je praktický rozklad na postel s kvalitní matrací jako stvořený do malých bytů nebo pracoven, kde plní funkci přistýlky. Z široké nabídky elementů můžete sestavit rohovou i rovnou variantu s rozkladem a úložným prostorem bez kompromisů. Na výběr máte čtyři typy matrací od základních z PUR pěny až po luxusní matrace s gelovou studenou pěnou o vysoké objemové hmotnosti. Finální design a rozměry sedací soupravy doladíte volbou područky a zádových polštářů. Vybírat můžete z pěti typů područek a dvou zádových polštářů. Velký výběr kvalitních potahových materiálů se snadnou údržbou a čištěním. Můžete volit látku i kůži.

Popis: 
Konstrukce: skládací kovový rám s lamelovým roštem a integrovanými gumovými pásky

Nohy: Kovové chromovaná barva (standard)nebo dřevěné v barvách přírodní buk, tabák, černá nebo dub.

 

Pro orientační kalkulaci Vaší nové sedací soupravy nám zašlete rychlou poptávku s uvedením rozměrů a potahového materiálu. Sestavíme Vám odpovídající modul v dané cenové kategorii.  

 

Sedací souprava ONYX není k vidění na našem showroomu | V případě informací volejte na tel. +420 547 136 300, nebo email info@nadop.cz.

 

Přijeďte na prohlídku

Showroom o rozloze přes 750 m2

ČESKÁ KVALITA A ZÁRUKA 5 LET

Česká kvalita

Kvalitní nábytek se zárukou 5 let