Sedací souprava Osho
Sedací souprava Osho
Sedací souprava Osho
Sedací souprava Osho

Sedací souprava Osho

 
  
Osho je multifunkční sedačka, má vždy nastavitelnou opěrku hlavy, a u vybraných elementů je pak rozkládací prvek s postelí a úložným prostorem.
 
Sedačku si sestavíte na míru! Vybírat můžete ze vzorníku látek a kůží, který vám ukážeme na našem showroomu. Potah není snímatelný. Osho má v nabídce 20 různých prvků , ze kterých se dají vyskládat sestavy různých tvarů a velikostí - rovné, ve tvaru ,,L" v různých délkách, nechybí ani sestava ve tvaru U. Osho můžete objednat i jako samostatné křeslo. Pro informace o rozměrech a cenách nás neváhejte kontaktovat.
 
Nosné části jsou z kvalitního bukového dřeva. Výška sezení 45 cm je ideální při vstávání a sedání. Hloubka sedáků 57 cm je dostatečná na pohodlné sezení a i na ležení. Největší výhodou je extra vysoká zádová opěrka. Ve složeném stavu má sedací souprava výšku 86 cm. Při zvednuté opěrce zad se dostáváme na výšku 103 cm. Při této výšce se pohodlně opře i člověk s výškou nad 190 cm. Vlnovcové pružiny pod sendvičovým sedákem jsou zárukou pohodlného sezení s dynamickým držením těla. Na výběr jsou 2 typy područek – široká 26 cm a úzká 18 cm. Díky užší područce je možné vyskládat i velmi malé sestavy. Model Osho má k dispozici 2 typy rozkladů, úložného prostoru a tuhosti sedu.  Za příplatek je možné přidat rozklad a úložný prostor. Nožičky jsou dřevěné s volitelným mořením: buk natur, olše, třešeň, ořech, černá, stříbrná.
 
 Pro orientační kalkulaci Vaší nové sedací soupravy nám zašlete rychlou poptávku s uvedením rozměrů a potahového materiálu. Sestavíme Vám odpovídající modul v dané cenové kategorii.  
 
 

 

Sedací souprava je k vyzkoušení na našem showroomu v Ořechově. |  Pro více informací volejte tel. +420 547 136 300, nebo piště email na info@nadop.cz

 

Přijeďte na prohlídku

Showroom o rozloze přes 750 m2

ČESKÁ KVALITA A ZÁRUKA 5 LET

Česká kvalita

Kvalitní nábytek se zárukou 5 let