Pro mnoho domácností je dnes obývací pokoj středobod domácnosti. Společnost NADOP Vám pomůže, aby tento prostor byl zařízený přesně podle Vašich představ. Obývací pokoj potom bude prostorem s tou správnou atmosférou, kterou ocení nejen členové domácnosti, ale také návštěvy, které budou hostiteli vděčné za pozvání.

Obývací pokoj bez starostí

TOM 7830 XXXZařizování obývacího pokoje je mnohdy nejen příjemným, ale také obtížným úkolem. Společnost NADOP Vám proto nabízí kompletní servis od zaměření a návrhu až po dopravu a montáž u Vás doma. Díky tomu klientovi odpadá stres spojený s podstatnými změnami v jeho domácnosti. Chtějte pro sebe to nejlepší!

Obývací stěny od společnosti NADOP jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky klienta. Společnost nabízí velké množství materiálů, vytvoříte tak snadno obývací stěnu, která bude opravdovým originálem. Vybírat můžete z lamina, laku a dýhy, je ale také možné vytvořit obývací stěnu, její části či doplňky z nábytkářského betonu.

Sedačka je základ

Součástí obývacího prostoru je beze sporu také sedací souprava. Vyberte si tu, která Vám bude nejvíce vyhovovat. Společnost NADOP nabízí rozkládací sedačky, kam pohodlně přes noc uložíte návštěvy, anebo sedačky s úložným prostorem, které pomohou nejenom menším domácnostem s pohodlným uskladněním nejrůznějších předmětů. Vyšší členové domácnosti zajisté ocení opěrku hlavy nebo rovnou atypickou vyšší sedací soupravu navrženou přímo na míru zákazníkovi. Společnost NADOP klade důraz na variabilitu, vybere si tak opravdu každý.

Nezbytným doplňkem je konferenční stolek, u kterého se pohodlně usadíte ve Vaší sedací soupravě. Aby bylo zajištěno Vaše maximální pohodlí, společnost nabízí širokou škálu konferenčních stolků v různých materiálových provedeních.

Interiér můžete také doplnit křeslem, které Vám poslouží k pohodlnému sezení i relaxaci a podtrhne svým vzhledem také celkový interiér. Široká nabídka potahových látek a kůží zajistí nejen krásný vzhled, vyberete si ale i takovou, jejíž odolnost bude odpovídat Vašemu životnímu stylu. Vy si tak ušetříte čas s jeho údržbou a budete spokojeni.