Vestavné skříně | zlamovací
Vestavné skříně | zlamovací
Vestavné skříně | zlamovací
Vestavné skříně | zlamovací
Vestavné skříně | zlamovací
Vestavné skříně | zlamovací
Vestavné skříně | zlamovací
Vestavné skříně | zlamovací

Vestavné skříně | zlamovací

 
  

Široká nabídka vnitřního vybavení skříní zajišťuje komfort při uložení. Nevíte to jistě? Ale ano. Vše je na svém místě.

Vyrábíme skříně se zlamovacími dveřmi, kdy se dveře skládají do tzv. harmoniky, na míru do vašeho prostoru. Díky tomuto systému otvírání můžete skříň zcela otevřít a dveře nezavazí v prostoru. Velké množství materiálů, vnitřního vybavení a osvětlení zaujme i Vás a stane se nedílnou součástí Vaší předsíně, ložnice či jiné části interiéru. 

Nezbytnou součástí šatních skříní je jejich vnitřní vybavení, které usnadní ukládání předmětů a zajistí přehled. Na trhu jsou nabízena rozmanitá řešení ukládacích systémů. Výběr těch vhodných se řídí potřebami uživatele a rozměry skříně.
Výsuvné nebo vyklápěcí drátěné koše poslouží pro čisté i špinavé prádlo, jsou k dispozici v odpovídajících rozměrech. Nejen jako botník lze využít výsuvné police či výklopný systém. Pro větší přehlednost a lepší uložení drobnějších věcí je dobré myslet  i na výsuvy pro kravaty, šátky, výsuvný rám s věšáky na kalhoty nebo držáky na kabelky, vysavač, koše s čisticími prostředky. 

Ve skříních s menší hloubkou se uplatní např. sklopné šatní tyče, prostor v délce je dělen policovými kontejnery nebo vnitřními zásuvkami. Takové skříně bývají řešeny horizontálně bez svislých stojek, hodí se k uložení delších předmětů nebo k zavěšení košil a sak nikoli na hloubku skříně, ale šířku vymezeného prostoru (jsou čelem).

V hlubokých skříních jsou nepostradatelné výsuvné police, zásuvky s tlumeným dojezdem a výklopy s přepážkami. Oděvy jsou řazené za sebou při pohledu zboku.

 Trendem je osvětlení nábytku, a to se dostalo i do úložného prostoru. K osvětlení se využívají bodová LED světla a  LED osvětlující pásky zabudované do polic. Praktické a příjemné je i vnitřní osvětlení zásuvek nebo svítící šatní tyč. Světla se automaticky rozsvítí po otevření dveří a při zavření opět zhasnou.

Pro předběžnou kalkulaci Vaší nové skříně nám zašlete rychlou poptávku s uvedením rozměrů, matriálů, apod. Nebo si rovnou napište o čas Vaší nezávazné schůzky s designérem u nás na showroomu. Budeme se těšit. 

 

Přijeďte na prohlídku

Showroom o rozloze přes 750 m2

ČESKÁ KVALITA A ZÁRUKA 5 LET

Česká kvalita

Kvalitní nábytek se zárukou 5 let