TOM 5901Jak na ergonomii v koupelně

 V koupelnovém odvětví existuje určitá ergonomie, která ovlivňuje to, jak se v koupelně cítíme. Promyšlené rozložení koupelnového nábytku výrazně ovlivňuje naše pocity z nové koupelny a její nové rozložení zajistí nový vzhled a více užitného prostoru.

 

  

 

TOM 7778 Edit

Zařizujeme ložnici

Ložnice by vám měla poskytnout pohodlný odpočinek a kvalitní spánek. Tedy teoreticky. Aby tomu tak bylo i prakticky, musí splňovat několik následujících 

bodů...   

 

 

konf. stolek 2

Do obývacího pokoje patří konferenční stolek

Základ obývacího pokoje tvoří obývací stěna, sedací souprava a případně koberec. A protože celek dělají maličkosti, nesmíme zapomenout na konferenční stolek. 

     

  

 

TOM 5490

Nápady v obývacím pokoji

Určitě nám dáte za pravdu, že obývací pokoj by měl být prakticky vybavený, aby se nám v něm pohodlně žilo, a designově povedený, aby se nám v něm líbilo. Víte, jak na to?

 

   

 

 TOM7080

Šikovné ovládání kuchyňských skříněk

Při větším vaření obvykle nastane chvíle, kdy bychom potřebovali ještě jednu ruku, která nám otevře kuchyňskou zásuvku či skříňku. Právě otvírání přihrádek, šuplíků, skříní atd. je jednou z dalších věcí, na níž bychom si měli dát pozor při plánování kuchyně.   

  

 

 

04Barvy v kuchyni

Důležitou roli v zařizování kuchyně hrají barvy. I když se to na první pohled nezdá, dokážou ovlivnit atmosféru v místnosti, ať už pozitivním, či negativním způsobem. Jednotlivé odstíny, případně jejich kombinace, mají různé účinky. Některé nás uklidní, jiné povzbudí, další například podpoří chuť k jídlu...

 

    

 

TOM 7830 XXX

Zařizujeme obývací pokoj

Pro mnoho domácností je dnes obývací pokoj středobod domácnosti. Společnost NADOP Vám pomůže, aby tento prostor byl zařízený přesně podle Vašich představ. Obývací pokoj potom bude prostorem s tou správnou atmosférou, kterou ocení nejen členové domácnosti, ale také návštěvy, které budou hostiteli vděčné za pozvání. 

 

 

 

KJS 3

Vybíráme jídelní stůl

Důležitou součástí kuchyně nebo jídelny či jídelního koutu je jídelní stůl. Nevybírejte ho tak úplně podle počtu osob v domácnosti, ale počítejte i s hosty navíc.

 

  

 

 TOM3299

Pravidla ergonomie v kuchyni


Než se pustíte do zařizování nové kuchyně, měli byste si důkladně promyslet několik důležitých otázek, týkajících se budoucích činností v tomto nejnamáhavějším prostoru v bytě. Odpovědi vám pomohou lépe se zorientovat ve finálním uspořádání celé plochy. 

   

 

dec

Vybíráme pracovní kuchyňskou desku

Důležitou součástí kuchyňské linky je pracovní deska. Také v tomto případě platí, že určující by měla být sázka na kvalitu a nikoli cenu. V opačném případě se vám totiž může stát, že výsledný efekt velmi rychle ztratí na hodnotě a vy se budete brzy poohlížet po desce nové.   

 

 

 

TOM 7625

Jak si vybrat kuchyňskou linku

Při výběru kuchyňské linky bývá důležitým parametrem vzhled a také cena. Jenže to nejsou jediné body, kterými bychom se měli řídit. Kuchyňská linka musí být rovněž praktická a také kvalitní.

 

   

 

TOM 8639

Kuchyně a obývací pokoj - dva v jednom

Kuchyně se zařizují nejenom jako samostatné místnosti, ale také ve spojení s obývacím pokojem, v němž bývá zakomponován i jídelní kout. Tohle řešení oceňují především ženy, jež doma hlavně vaří a v samostatné kuchyni bývají vyčleněny z rodinného dění, které obvykle probíhá právě v obývacím pokoji. 

  

 

04

Před nákupem nové sedačky

Zvažujete koupi sedací soupravy, ale stále nevíte, kterou si vybrat? Navštivte českého výrobce NADOP, kde si za přítomnosti kvalifikovaného personálu určitě vyberete. 

Sedací souprava je nezbytností nejen každého obývacího pokoje, proto je samozřejmé, aby vyhovovala Vašim potřebám a stylu. Kvalitní řemeslné zpracování, široká škála rozměrových prvků a potahových látek - co víc si přát!     

 

 

IMG 4286Přijďte si zažít interiér... a díky tomu správně vybrat!

Zařizování interiéru není dnes jednoduchou ani levnou záležitostí, a proto se hodí možnost, vyzkoušet si kuchyni, sedací soupravu či postel tzv. nanečisto a díky získaným zkušenostem si vybrat ideální variantu pro vás. Zveme vás do Ořechova, kde je toto všechno samozřejmostí.... 

 

 

 

IMG 8578

Netradiční materiály - nábytkářský beton

Oblíbili jste si technické materiály? Pak zkuste do kuchyně či na jiný nábytek ve Vašem interiéru použít beton. Ovšem ne ledajaký. Tzv. nábytkářský beton je plošným materiálem, který dokonale imituje strukturu skutečného stavebního betonu ...

 

 

 

IMG 5986

Netradiční materiály - drásané dřevo

Výrazným designovým prvkem v interiéru mohou být i nábytková dvířka s efektní povrchovou úpravou – drásaná dýha, což je hluboce strukturovaný přírodní dřevěný materiál. Na výrobu strukturovaných dýhovaných povrchů se používá 2 – 30 vrstev přírodní dýhy... 

    

 

 

ck

Jak poznat kvalitní nábytek

Preferujete kvalitní český nábytek? Máte rádi nadčasový design a perfektní řemeslné zpracování? Jak ale poznáte opravdu kvalitní nábytek v nepřeberné nabídce trhu? Objektivním vodítkem Vám může být například prestižníznačka Česká kvalita – Nábytek...