Společnost NADOP – VÝROBA NÁBYTKU se řadí mezi české firmy produkující kvalitní nábytek, proto také obdržela prestižní značku ČESKÁ KVALITA, NÁBYTEK na veškerý vyráběný sortiment. Jsou to nábytkové řady KUCHYNĚ, SKŘÍŇOVÝ NÁBYTEK, POSTELE, JÍDELNÍ STOLY A KONFERENČNÍ STOLKY. Zákazníci se mohou dlouhodobě těšit z užitných vlastností takto oceněného nábytku značky NADOP.

Preferujete kvalitní český nábytek? Máte rádi nadčasový design a perfektní řemeslné zpracování?

Jak ale poznáte opravdu kvalitní nábytek v nepřeberné nabídce trhu? Objektivním vodítkem Vám může být například prestižní značka Česká kvalita – Nábytek, , kterou uděluje Asociace českých nábytkářů ve spolupráci s Národním informačním střediskem podpory kvality. Naše společnost obdržela prestižní značku ČESKÁ KVALITA, NÁBYTEK na veškerý vyráběný sortiment nábytkové řady kuchyně, skříňový nábytek, čalouněný nábytek - sedací soupravy a postele, jídelní stoly a konferenční stolky. Testované výrobky vyhověly náročným kvalitativním zkouškám a přidělení certifikátu Česká kvalita, nábytek zaručuje našim zákazníkům, že se mohou dlouhodobě těšit z užitných vlastností našeho nábytku NADOP.

Program Česká kvalita je garantován usnesením vlády. Hlavním smyslem tohoto programu je poukázat na poctivé značky, které jsou udělovány jen po přísném a nezávislém ověřování kvality a podléhají pravidelné kontrole. Kvalita výrobků a služeb se již řadu let drží v popředí zájmu, zejména v souvislosti s výskytem nebezpečných a nekvalitních produktů. Program Česká kvalita vznikl právě proto, aby odlišil seriozní a důvěryhodné výrobky a byl dobrým vodítkem pro výběr toho „pravého ořechového“.

 
Česká kvalita zaručuje spotřebiteli, že zakoupený nábytek prošel náročným hodnocením a testy kvality.  Značka umožňuje jednoznačně a jednoduše identifikovat výrobek, který byl přezkoumán kvalifikovanou institucí nejen z hlediska jeho kvality, ale i užitné hodnoty a bezpečnosti! Tím je zaručeno, že má testovaný nábytek ve srovnání s obdobnými výrobky na trhu nadstandardní kvalitu. Výrobek je testován (i dodáván zákazníkům) ve smontovaném stavu. Nemůže se tedy stát, že spotřebitel dostane „hromadu prkýnek“, z kterých je potřeba jednotlivé skříňky teprve sestavit. Na první pohled se zdá, že nesmontované skříňky jsou levnější. Ve finále tomu tak není, protože operace sestavení neprobíhá u výrobce, nýbrž u zákazníka v jeho domově a to je také zpoplatněno v montáži. Dodávkou kuchyně na míru s kvalitně smontovanými skříňkami přímo od výrobce zákazník ušetří nemalé peníze za zbytečně zdlouhavou montáž a v neposlední řadě také drahocenný čas.  Všechny operace, které je možno provést ve výrobě, tak nezatíží  domácnost zákazníka nepořádkem a chaosem. Nehledě na to, že některé operace ani kvalitně u zákazníka provést nelze. Montéři pak normální chod domácnosti zatíží mnohem kratší dobu a téměř zde  odpadá nebezpečí poškození podlah a pod. 

 
Značkou Česká kvalita-Nábytek může být označen pouze nábytek od českého výrobce, který prošel systémem zkoušek a hodnocením nezávislé komise. Zkoušky jsou prováděny akreditovanou zkušebnou dle odpovídajících norem. Dodržování kvality a s tím související spokojenost zákazníků je samozřejmě průběžně kontrolována.
S nábytkem značky NADOP se můžete setkat na našem trhu od roku 1990. Více jak  dvacetileté zkušenosti s výrobou nábytku, spolupráce s renomovanými architekty a sledování nových trendů v designu řadí společnost mezi uznávané nábytkáře. Přijďte se přesvědčit do designového studia v Ořechově, v Praze nebo do sítě spolupracujících kuchyňských a bytových studií v celé ČR.