Nově nabízím sedací soupravy předních zahraničních výrobců ALPA Salotti, W.Schilling, Consepto, Designwerk. Zastavte se u nás.

Alpa Salotti : ALPA Salotti oslavuje v tomto roce 60. výročí založení. Společnost založil v roce 1956 Rocco Ferri, který byl průkopníkem ve výrobě a prodeji sedacích souprav v Itálii. Svoje Know-how odevzdal následujícím generacím, které ještě urychlily budování značky. Každý výrobek je vyrobený ručně a podrobený přísné kontrole. Vyjímečná řemeslná tradice, použití ušlechtilých italských kůží a vysoce kvalitních tkanin se spolu hrdě hlásí k značce MADE IN ITALY. Kvalitu výrobků oceníte zejména na vlastní oči a dotykem
 

​Schilling: In-ELIS přebírá zastoupení a distribuci německého výrobce sedacích souprav W.SCHILLIG. Firma W.SCHILLIG vznikla v roce 1949 a dnes se řadí k popředním, mezinárodně aktivním výrobcům čalouněného nábytku v Evropě. 1300 zaměstnanců ve čtyřech továrnách vyrábí dokonale řemeslně zpracovaný čalouněný nábytek s výjímečným komfortem. Charakteristikou sedacích souprav, pohovek a křesel W.SCHILLIG je nadčasový design, prvotřídní zpracování a nejlepší použité materiály. 
 

​Consepto: Už více jak 14 let se firma Consepto zaměřuje na pohodlí svých zákazníků.Její bohaté zkušenosti s požadavky zákazníků na tvar, kvalitu a provedení tohoto typu nábytku ji dostaly až na úroveň světových značek. Firma Consepto se svým cílem chce nabídnout vlastní vizi a do ní zakomponovat vše co ví z historie výroby čalouněného nábytku..
 

​​Designwerk: Sedací soupravy od jednoho z největších výrobců nábytku na světě. Konzorcium Steinhoff vlastní vícero závodů po celé Evropě a jeho produkty nesou rukopis německých designérů. Bezkonkurenční poměr ceny a kvality je dosahovaný vysokou efektivitou práce a použitím nejmodernějších technologií v oboru.