Návrhy kuchyní a interiérů, realizace kuchyní a interiérů - NADOP

Rádi pro vás navrhneme a zrealizujeme Váš bytový interiér. Samozřejmostí jsou odborné konzultace zdarma, při kterých Vám navrhneme možnosti řešení vašeho interiéru. 

Naše společnost se zabývá výrobou a prodejem nábytku již více jak 25 let a tudíž má za sebou nespočet úspěšných realizací od vybavení obývacích pokojů nábytkem či čalouněnou sedací soupravou, výrobou postelí a vestavěných skříní do ložnic či chodeb, výrobou a montáží kuchyňských linek na míru až po kompletní vybavení celého bytu či domu nábytkem značky NADOP.

Vytvoříme pro Vás návrhy interiérů vaší kuchyně, obývacího pokoje, ložnice, koupelny, pracovny či jiných prostor. Nabízíme vám vytvoření moderního interiéru pro váš dům či byt. Poskytneme vám několik návrhů barevného a dispozičního řešení vašeho interiéru. Klademe velký důraz na kvalitu zpracování a spokojenost zákazníka. 

Přijďte do našeho showroomu v Ořechově u Brna nebo k jakémukoli z našich obchodních partnerů a nechte si udělat návrh Vašeho vysněného interiéru. Odborné konzultace jsou nedílnou součástí klientského servisu. Nabízíme zpracování fotorealistické 3D vizualizce navrhovaného prostoru interiéru. Jsme si velmi dobře vědomi, že vlastní vizualizace pomůže všem, kteří chtějí svůj byt vybavit kvalitním nábytkem, lépe si představit, jak vlastní realizace dopadne.

Zlomek z našich úspěšných realizací a návrhů je k vidění v této galerii. Může Vám sloužit nejen jako inspirace, ale také se můžete přesvědčit o našich dovednostech.

KONTAKT

NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
Zahradní 1a
664 44 Ořechov
Tel.: +420 547 136 300
Fax: +420 547 136 301
E-mail: info@nadop.cz

 

Klientská zóna