Nábytková sestava Pisa

Novinkou na českém trhu je trendová nábytková sestava PISA, která je navržena pro obývací prostor či jídelnu. Pokud je tento prostor spojen s kuchyní, lze touto sestavou výborně doplnit kuchyní značky NADOP CREATIVE, která používá stejné luxusní materiály.

Kombinace tří kontrastních materiálů, zvláštní členění, zavěšení spodních skříněk nad pódium a netradiční otvírání dvířek dodává sestavě PISA nezvyklou dynamiku. Barová skříňka díky svým elegantním křivkám může být použita i jako solitér. Protože využívá exkluzivní přírodní materiál - hluboce strukturovanou osmivrstvou dýhu, je na místě i speciální výrobní postup a povrchová úprava. Lak ve vysokém lesku v přírodním odstínu, pódium z nábytkářského betonu a skryté LED osvětlení dotváří celkový design. Dominantou sestavy však zůstávají luxusní dřevěná dvířka, která každý pozorovatel obdivuje.

Tento krásný materiál je inspirován jedinečnými přírodními strukturami dřeva. Díky dosud nevídané přesnosti v napodobení přírody se zde otvírá zcela nová dimenze. Osm vrstev přírodní dřevěné dýhy je zalisováno do hluboké struktury, čímž je dosaženo vzhledu pokroucené kůry starého stromu s efektem štípaného dřeva. Vysoká přesnost imitace přírodního tvaru, stejně jako výjimečná hloubka struktury je velmi autentická. Hra světla a stínu spolu s mořením výsledný efekt ještě znásobují. K dispozici jsou tři varianty materiálu: zakouřený modřín, antický ořech a stylově šedá.

Nábytková sestava PISA je novinkou roku 2013. Kombinace tří kontrastních materiálů, zavěšení spodních skříněk nad pódium a netradiční otvírání dvířek dodává sestavě PISA nezvyklou dynamiku. Barová skříňka díky svým elegantním křivkám může být použita i jako solitér. Tento designový kousek je oceňován také proto, že využívá exkluzivního přírodního materiálu - hluboce strukturovanou osmivrstvou dýhu, k jejímuž unikátnímu vzhledu je zapotřebí speciálního výrobního postupu a povrchové úpravy.

 

Přijeďte na prohlídku

Showroom o rozloze přes 750 m2

ČESKÁ KVALITA A ZÁRUKA 5 LET

Česká kvalita

Kvalitní nábytek se zárukou 5 let

Domluvte si schůzku
1000 znaků zbývá