Nábytková sestava Pisa
Nábytková sestava Pisa
Nábytková sestava Pisa

Nábytková sestava Pisa

 
  
Novinkou na českém trhu je trendová nábytková sestava PISA, která je navržena pro obývací prostor či jídelnu. Pokud je tento prostor spojen s kuchyní, lze touto sestavou výborně doplnit kuchyní značky NADOP CREATIVE, která používá stejné luxusní materiály.

Kombinace tří kontrastních materiálů, zvláštní členění, zavěšení spodních skříněk nad pódium a netradiční otvírání dvířek dodává sestavě PISA nezvyklou dynamiku. Barová skříňka díky svým elegantním křivkám může být použita i jako solitér. Protože využívá exkluzivní přírodní materiál - hluboce strukturovanou osmivrstvou dýhu, je na místě i speciální výrobní postup a povrchová úprava. Lak ve vysokém lesku v přírodním odstínu, pódium z nábytkářského betonu a skryté LED osvětlení dotváří celkový design. Dominantou sestavy však zůstávají luxusní dřevěná dvířka, která každý pozorovatel obdivuje.

Tento krásný materiál je inspirován jedinečnými přírodními strukturami dřeva. Díky dosud nevídané přesnosti v napodobení přírody se zde otvírá zcela nová dimenze. Osm vrstev přírodní dřevěné dýhy je zalisováno do hluboké struktury, čímž je dosaženo vzhledu pokroucené kůry starého stromu s efektem štípaného dřeva. Vysoká přesnost imitace přírodního tvaru, stejně jako výjimečná hloubka struktury je velmi autentická. Hra světla a stínu spolu s mořením výsledný efekt ještě znásobují. K dispozici jsou tři varianty materiálu: zakouřený modřín, antický ořech a stylově šedá.

Nábytková sestava PISA je novinkou roku 2013. Kombinace tří kontrastních materiálů, zavěšení spodních skříněk nad pódium a netradiční otvírání dvířek dodává sestavě PISA nezvyklou dynamiku. Barová skříňka díky svým elegantním křivkám může být použita i jako solitér. Tento designový kousek je oceňován také proto, že využívá exkluzivního přírodního materiálu - hluboce strukturovanou osmivrstvou dýhu, k jejímuž unikátnímu vzhledu je zapotřebí speciálního výrobního postupu a povrchové úpravy.

 

Přijeďte na prohlídku

Showroom o rozloze přes 750 m2

ČESKÁ KVALITA A ZÁRUKA 5 LET

Česká kvalita

Kvalitní nábytek se zárukou 5 let

Domluvte si schůzku
1000 znaků zbývá