Sedací souprava Monza

Sedací souprava Monza

 
  

Novinka v naší nabídce v podobě modelu Monza potěší zejména ty, kteří hledají moderní sedačku s kvalitním sedem a komfortem pro odpočinkové lenošení. Tento model nabízí mnoho variant sestav, ať už je to tvar „L“ nebo „U“ tak i samostatné sedy. Polohovací područka a hlavová opěrka zaručí maximální relaxaci po náročném dni.

Konstrukce modelu Monza je z bukového dřeva, doplněná vlnovými pružinami pokrytými plstí. Výplně tvoří kvalitní pěna krytá vatovým rounem. Nohy sedací soupravy Monza jsou moderní ližiny v provedení chrom. Pro dosažení originálního vzhledu, lze sedačku dodat v kontrastním prošívání potahu, ve dvou odstínech, hnědé a béžové

Sedací souprava Monza se svým exkluzivním designem bude ozdobou každého moderního interiéru.

Konstrukce: Nosné díly z bukového dřeva.
Sedák: Vlnové pružiny, vatové rouno, kvalitní evropská pěna.
Záda: Kvalitní evropská pěna, vatové rouno.
Nohy: Kovové, chrom lesk.
Kontrastní šití: Sedačka je dostupná i s kontrastními švy. Kontrastní švy jsou k dispozici v béžové nebo hnědé barvě, prosím uvádět v objednávce.
Vícebarevnost: Sedačka je jednobarevná. Záda jsou vždy v kůži.

 

Pro orientační kalkulaci Vaší nové sedací soupravy nám zašlete rychlou poptávku s uvedením rozměrů a potahového materiálu. Sestavíme Vám odpovídající modul v dané cenové kategorii.  

 

Sedací souprava Monza není vystavená na našem showroomu | V případě informací volejte na tel. +420 547 136 300, nebo email info@nadop.cz. 

 

Přijeďte na prohlídku

Showroom o rozloze přes 750 m2

ČESKÁ KVALITA A ZÁRUKA 5 LET

Česká kvalita

Kvalitní nábytek se zárukou 5 let