KUCHYNĚ FAMILY

KUCHYNĚ FAMILY představují souhrn několika různých stylů a barevných dezénů kuchyní NADOP.
Široká nabídka jednotlivých prvků a barev vytváří mnoho možností k sestavě moderní, estetické a funkční kuchyně za přijatelnou cenu. Nedílnou součástí vybavení současné kuchyně jsou vestavné spotřebiče, dřezy a doplňky. Jednotlivé typy kuchyní jsou zařazeny do několika cenových kategorií.
 
Kuchyně řady FAMILY jsou vyráběné ze stejných materiálů jako kuchyně NADOP.  Díky užší nabídce prvků a materiálů jsou finančně dostupné, avšak  kvalita, řemeslné zpracování a design kuchyní FAMILY je stejný jako u kuchyní NADOP.

Pro kuchyni jsou nejdůležitější dvě věci, a sice praktické uspořádání a její vzhled. Ergonomické rozmístění kuchyňských komponent dokáže ušetřit spoustu času, usnadní tak celkovou práci a zajistí pohodlí. Nesmíme opomenout ani estetickou stránku. Vizuální přitažlivě vypadající kuchyně vytváří dojem pohody, a proto se v ní cítíme příjemně.
Myslíme na všechny aspekty, které mají vliv na pohodové vaření, jsme připraveni navrhnout a zrealizovat kuchyňskou linku dle Vašich představ a požadavků. Pomůže Vám získat znalosti o kvalitě a estetické úrovni nabízených výrobků na míru. Pomůžeme Vám vytvořit si představu o možném materiálovém a barevném řešení Vaší budoucí kuchyně. Mimo jiné získáte i přehled o nejnovějších trendech a spotřebičích.
Naše společnost pro Vás zajistí originální design kuchyně, na kterém pracuje tým zkušených designérů a bytových architektů. Pro nás je nejdůležitější Vaše spokojenost s ohledem k Vašim potřebám, proto preferujeme individuální přístup k zákazníkům. Realizujeme kuchyně na míru a orientujeme se na zakázkovou výrobu. Ochotně Vám poradíme při výběru kuchyňských doplňků. Na základě našich zkušeností Vám nabídneme praktické, originální a kvalitní řešení návrhů podle Vašich představ.

vyroba

Výroba na míru

zaruka2

Doživotní záruka na kování

remeslo

Dokonalé řemeslné zpracování


projekty

Projekt kuchyně s vizualizací a plánem instalací

materialy

Široká paleta materiálů, dekorů, variant (prvků) a doplňků

montaz

Dodáno smontované - jistota přesnosti a rychlé montáže

Navštivte náš Showroom a přesvědčte se...

KONTAKT

NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
Zahradní 1a
664 44 Ořechov
Tel.: +420 547 136 300
Fax: +420 547 136 301
E-mail: info@nadop.cz

 

Klientská zóna