Lakované kuchyně

Lakované kuchyně se řadí k nejluxusnějšímu provedení a jsou stále více žádané. Designovou záležitostí je vysoký lesk povrchu dvířek, celá kuchyně působí exkluzivněji. Výhodami lakované kuchyně je neomezený výběr barev, moderní vzhled, snadnou čistitelnost, možnost oprav či oživení lesku laku, povrch je kvalitní a tvrdý. Laky jsou odolné vůči vlhkosti a poškození a hlavně šetrné k životnímu prostředí a hygienicky nezávadné.

Lakovaná kuchyňská dvířka se vyrábí z polotvrdé dřevovláknité desky (MDF), na kterou je nanášeno několik vrstev polyuretanového nebo epoxidového pigmentového laku dokončeného na vysoký lesk nebo mat. Lakovaná kuchyně však nemusí být jen minimalistická záležitost hladkých ploch. Kuchyňská dvířka mohou být dle typu kuchyně hladká, profrézovaná nebo profilovaná.

Barvy jsou jedním z hlavních kritérií výběru nové kuchyně. Barevnou lakovanou kuchyní vytvoříte příjemnou atmosféru celého interiéru a můžete ho jednoduše sladit na stejnou notu. Téměř neomezenou škálu barev nabízíme dle vzorníku RAL a NCS. Jednotlivé barvy můžete kombinovat navzájem, nebo s jinými materiály jako je dýha, sklo či kovy. Nestárnoucí klasikou, se kterou nikdy nešlápnete vedle, je bílá lakovaná kuchyně, kterou můžete obměňovat různobarevnými doplňky. Top trendy barvami lakovaných kuchyní jsou přírodní odstíny hnědé a béžové - cappuccino. Neutrální nadčasové barvy jako šedá, černá či krémová si stále drží své místo na žebříčku oblíbenosti.

Lakované kuchyně vypadají velmi efektně, nabízí velkou flexibilitu při výběru a kombinaci stylů a barev. Právě možnost neomezeného výběru barev dělá z lakované kuchyně tak žádané a originální řešení kuchyňského prostoru. Barvy dotvářejí celkovou atmosféru místnosti a ovlivňují naši psychickou pohodu. Vsadit můžete na výraznou barvu a udělat tak z kuchyně dominantní prvek celého bytu. Další možností je sladění kuchyňského prostoru do barev, které převládají ve vašem příbytku. Výběr barvy je jen na Vás. Kuchyň budete využívat několik let, proto je vhodné zvážit, které barvy na Vás působí pozitivně, dodávají energii a příznivě ovlivňují celkovou náladu. S výběrem barvy Vám ochotně pomůže i náš personál. Pro lepší představu Vaší budoucí kuchyně Vám umíme připravit i její vizualizaci.

Laky, které využíváme při realizaci kuchyňské sestavy jsou velmi kvalitní, odolné vůči vlhkosti a poškození. Vícevrstvý lak zaručuje vysokou ochranu, díky tomu je kuchyňský povrch kvalitní a tvrdý. Pozitivem je možnost oprav či oživení lesku laku. Další výhodou je snadná údržba a snadné čištění kuchyňských povrchů. Naše společnost klade důraz na ochranu životního prostředí, proto jsou všechny laky hygienicky nezávadné.

Zde vidíte přehled lakovaných kuchyní z nabídky NADOP. Jednotlivé typy kuchyní se liší designem dvířka. Imagové fotky každé kuchyně postupně dodáme.

Nezapomeňte se také podívat na dýhované kuchyně, kuchyně z lamina, foliované kuchyně a kuchyně z masivu

KONTAKT

NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
Zahradní 1a
664 44 Ořechov
Tel.: +420 547 136 300
Fax: +420 547 136 301
E-mail: info@nadop.cz

 

Klientská zóna