Dýhované kuchyně

Dýhované kuchyně jsou stále oblíbené. Kombinace hladkých ploch a dřeva vytváří velmi moderní a příjemný vzhled. Luxusní dýhované kuchyně jsou určeny pro náročné zákazníky, kteří hledají exkluzivitu a design, avšak volí levnější variantu dřevěné kuchyňské linky než-li je masiv. Dýhované kuchyně se vyznačují vyšší mechanickou odolností, snadnou údržbou a tvarovou a barevnou stálostí.
Současným trendem je výrazná kresba dřeva, která bývá doplněna lakovanými nebo skleněnými dvířky. Moderní dýhované kuchyně se vyrábí z domácích i exotických dřevin. Mezi nejžádanější dýhy patří ořech, palisandr, wenge, zebrano nebo jabloň.

Luxusní dýhované kuchyně od firmy NADOP jsou v porovnání s masivem finančně méně náročnou možností, avšak svými vlastnostmi za ním ničím nezaostávají. Dýha je přírodní materiál, který se často využívá v nábytkářském průmyslu. Dýhované kuchyně tvoří kombinace hladkých ploch a dřeva. Toto spojení působí přirozeně a dodává interiéru harmonii a spjatost s přírodou.

V kuchyni trávíme nezanedbatelnou část dne, proto je důležité věnovat náležitou pozornost výběru té správné kuchyně. Naše dýhované kuchyně splňují vysoké požadavky na funkčnost a praktičnost, zároveň je pro ně typický moderní a příjemný vzhled.

Dýhovaná kuchyňská dvířka mají podobný vzhled jako dvířka z masivu, přičemž dokreslují útulnou a příjemnou atmosféru. Tato kuchyňské dvířka tvoří dřevovláknitá deska (MDF) a nalisována tenká dřevěná fólie. Lakování dýhovaných kuchyňských dvířek realizujeme v polomatném efektu s otevřeným nebo uzavřeným pórem. Vysoký lesk kuchyňských dvířek je další možností, kterou umíme splnit na základě požadavků zákazníků.

Dýhované povrchy jsou ošetřeny těmi nejkvalitnějšími laky, s ohledem na funkci a provoz kuchyně. Kvalitní vrstva laku zaručuje dřevěné desce stálost vůči světlu, dlouhou životnost a v neposlední řadě i snadnou údržbu.

Zde vidíte přehled dýhovaných kuchyní z nabídky NADOP. Jednotlivé typy kuchyní se liší designem dvířka. Imagové fotky každé kuchyně postupně dodáme.

Nezapomeňte se také podívat na lakované kuchyně, kuchyně z lamina, foliované kuchyně a kuchyně z masivu.

KONTAKT

NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
Zahradní 1a
664 44 Ořechov
Tel.: +420 547 136 300
Fax: +420 547 136 301
E-mail: info@nadop.cz

 

Klientská zóna