Kuchyně fotogalerie - Nadop

Kuchyně vždy byla a bude neoddělitelnou součástí života a na její místo byl odjakživa kladen značný důraz. Kuchyně je opravdový střed "domácího krbu" s pracovní plochou, které by měla vévodit také pěkně sladěná digestoř. Útulná kuchyně tak nabízí svou náruč rodinnému životu v každém okamžiku se zapojením nejen jídelního ale i odpočinkového prostoru.

Doby, kdy se oddělovaly kuchyně od obývacích pokojů, a kdy bylo považováno za nevhodné dovolit hostům, aby sledovali paní domu, jak se otáčí u sporáku, jsou ty tam. V kuchyni se dnes žije a z vaření se stává společenská událost. Kuchyně by měla být příjemným místem, kde se schází celá rodina. Kuchyně dnes neslouží jen k přípravě jídla a ke stolování, ale i k posezení s přáteli, ke trávení volného času. Kvalitní kuchyně nám musí umožnit pohodlně pracovat i odpočívat.

Tuto rovnováhu mezi designem a praktickým rozvržením skříněk naleznete díky odbornému zpracování návrhu ve Vaši nové kuchyňské lince NADOP. Rádi vám pomůžeme při zařizování nového bytu nábytkem či při rekonstrukci Vaší kuchyně. Nabízíme vám kompletní profesionální servis: zaměření, návrh kuchyně, poradenství, dopravu a montáž kuchyňských linek a dalšího nábytku. Při zařizování kuchyně je nutné hledět nejen na estetickou stránku a na finance, ale především je potřeba myslet ergonomicky. Jedině správné rozvržení nábytku a kuchyňských spotřebičů zajistí, že se vám bude v kuchyni dobře vařit.

Z hlediska stylu se dnes zařízení kuchyně dělí na moderní a rustikální. V nabídce máme také luxusní kuchyně špičkového designu a kvality. Styl si každý vybírá podle svého vkusu, ale také podle toho, jak je zařízený celý interiér.

Moderní i klasickou kuchyni Vám vyrobíme na míru. Nalezneme optimální řešení Vašeho interiéru vycházející z designu, ergonomie a hlavně vašich potřeb a tužeb. Z širokého sortimentu kuchyní NADOP si určitě vyberete! Inspirací Vám může být naše fotogalerie kuchyní nebo galerie úspěšných realizací. Vyrábíme lakované kuchyně ve vysokém lesku či saténovém matu, dýhované kuchyně z evropských i exotických dřevin či nadčasové masivní kuchyně. Samozřejmě nabízíme také kuchyně z lamina, kde si může zákazník zvolit materiál dvířek z široké palety dekorů, barev a struktur. V neposlední řadě jsou v našem výrobním sortimentu zastoupeny také fóliované kuchyňské linky.

KONTAKT

NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
Zahradní 1a
664 44 Ořechov
Tel.: +420 547 136 300
Fax: +420 547 136 301
E-mail: info@nadop.cz

 

Klientská zóna