Kuchyně Magnific | white
Kuchyně Magnific | white
Kuchyně Magnific | white
Kuchyně Magnific | white

Kuchyně Magnific | white

 
  

Kuchyně MAGNIFIC je unikátní polohovatelným varným a mycím centrem. Středobodem je osvětlený výškově stavitelný ostrůvek s bezpečnostními prvky. Spotřebiče a úložné prostory jsou uschovány ve vestavěných skříních, tudíž nenarušují koncepci obytné kuchyně. Dvířka mohou být vyrobeny z exotické dýhy crazy wood nebo dokončeny metalickým lakem  Pracovní deska z umělého kamene vyrobená z jednoho celku s neobyčejným prosvětleným barovým pultíkem. 

 
BezúchytkovéLeskléMatnéLakDýhaHladká dvířka
  • výškově stavitelný ostrůvek pomocí elektrického motoru na ovládání v rozsahu 80 - 110 cm
  • bezpečnostní opatření proti zranění uživatele
  • bezúchytkové otvírání skříněk
  • skříňky úložného prostoru jsou specifické horizontální orientací s posuvnými dvířky
  • dvířka je možno vyrobit dýhovaná nebo oboustranně lakována v odstínu dle vzorkovnice RAL nebo NCS ve vysokém lesku nebo v matném provedení
  • Skleněné, dýhované nebo laminátové obklady
  • Pracovní deska z umělého kamene, keramiky, přírodního kamene, vysokotlakého laminátu (HPL) nebo z masivního dřeva
  • Korpus lamino tl. 1,8 cm s ABS hranou dle vzorníku NADOP
  • Možnost dýhovaných nebo lakovaných částí korpusu

 

Kuchyně MAGNIFIC získala první místo Grand prix MOBITEX v kategorii Progresivní materiál/technologie.

Model kuchyně MAGNIFIC je vystaven v showroom v Ořechově u Brna.

 

Kuchyně na míru


Současná kuchyně na míru by měla být navržena a zařízena tak, aby byla vytvořena rovnováha mezi designem a praktickým využitím daného prostoru. Pobyt v kuchyni musí uživatele těšit, proto je třeba hledat možnosti, jak všechny jeho činnosti zefektivnit. Každý, kdo si pořizuje novou kuchyni, hledá řešení podle vlastních potřeb a očekávání. Cílem je vytvořit optimální a přehledné pracovní místo ve spojení se špičkovými elektrospotřebiči s ohledem na prostorové možnosti. V kuchyni se dnes žije, proto by měla být příjemným místem ke stolování, posezení s přáteli, trávení volného času, ale zároveň musí umožnit pohodlně v ní pracovat.

Společnost NADOP – VÝROBA NÁBYTKU, to rozhodně není jen prodejna s nábytkem. NADOP nabízí komplexní řešení od návrhu až po samotnou realizaci kuchyně na míru. Po celou dobu realizace projektu se zákazníkovi věnuje jeden designér, který má kompletní přehled o postupu zpracování jeho zakázky v každém časovém úseku.

Klientům jsou k dispozici zkušení firemní architekti, kteří navrhnou Vaši luxusní kuchyňskou linku a vybavení celého interiéru komplexně včetně barevného sladění podlah, zdí a doplňků. Celý dům nebo byt může mít jako jednotící prvek jeden materiál, který se bude prolínat z místnosti do místnosti, například kuchyň s obývacím pokojem mohou takto harmonicky tvořit jeden velký obývací prostor, který plní i funkce kuchyně. Moderní kuchyni i klasickou kuchyňskou linku Vám vyrobíme na míru. Nalezneme optimální řešení Vašeho interiéru vycházející z designu, ergonomie a hlavně vašich potřeb a tužeb.


vyroba

Výroba na míru

zaruka2

Doživotní záruka na kování

remeslo

Dokonalé řemeslné zpracování


projekty

Projekt kuchyně s vizualizací a plánem instalací

materialy

Široká paleta materiálů, dekorů, variant (prvků) a doplňků

montaz

Dodáno smontované - jistota přesnosti a rychlé montáže

Přijeďte na prohlídku

Showroom o rozloze přes 750 m2

ČESKÁ KVALITA A ZÁRUKA 5 LET

Česká kvalita

Kvalitní nábytek se zárukou 5 let

Domluvte si schůzku
1000 znaků zbývá