Pokud přemýšlíte o koupi sedací soupravy a stále váháte, kterou si vybrat, navštivte českou výrobní firmu NADOP. Její kvalifikovaný personál Vám s výběrem určitě poradí.

Sedací souprava je nezbytnou součástí každého obývacího pokoje, a proto by měla plně vyhovovat Vašim potřebám a stylu. To zajistí velký výběr potahových látek a rozměrových prvků spolu s kvalitním řemeslným zpracováním. Pohodlí, příjemný vzhled, praktické využití, kvalitní zpracování i variabilita – to jsou hlavní priority společnosti. Sedací souprava od firmy NADOP dodá Vašemu společenskému pokoji reprezentativní vzhled.

Jaký typ sedačky zvolit

04

Společnost NADOP nabízí velký výběr provedení sedacích souprav. Vybírat můžete mezi sedačkami pevnými, rozkládacími nebo s úložným prostorem. Sedačku pro Vás vyrobíme na míru tak, aby do Vašeho obývacího pokoje zapadla prostorově i stylově. Kvalitní sezení Vám zaručí studená pěna, vybírat můžete ze široké nabídky rozměrů i výplní.

Pokud máte k dispozici více místa, určitě oceníte rohovou sedací soupravu. Na ni pohodlně usadíte svoji návštěvu, nebo si zde sami po náročném dni rádi užijete pohodu Vašeho domova. Relaxaci Vám usnadní polohovací hlavové opěrky, které ocení zejména vyšší členové domácnosti. Sedací soupravu můžete doplnit o relaxační díl.

Pokud nemáte dostatek místa, oceníte sedací soupravu, která je pohodlná i pro každodenní spaní. Můžete volit ze dvou variant lehací plochy, buď taštičkou pružinová matrace, nebo sendvičová matrace z PUR pěny.

Jak předejít ušpinění sedací soupravy

Pokud chcete kvalitní sedačku, je jejím základem potahový materiál. Společnost NADOP nabízí kůže a potahové látky od renomovaných dodavatelů. Oblíbené jsou látky, které mají snadnou údržbu a zároveň jsou příjemné na pohled i na dotek.  Speciální úprava nanotex umožňuje jejich jednoduché čištění, ke kterému Vám postačí pouze navlhčený hadřík.

Společnost NADOP také nabízí křesla, která mohou být vhodným doplňkem Vaší sedací soupravy. Ušáky jsou vhodné nejen pro seniory, při vhodném výběru potahové látky z něj lze vykouzlit designový kousek, který krásně doladí Váš interiér.

Pokud stále váháte s výběrem sedací soupravy, navštivte náš showroom v Ořechově či naši síť prodejců