Zařizování interiéru není dnes jednoduchou ani levnou záležitostí, a proto se hodí možnost, vyzkoušet si kuchyni, sedací soupravu či postel tzv. nanečisto a díky získaným zkušenostem si vybrat ideální variantu pro vás. Zveme vás do Ořechova, kde je toto všechno samozřejmostí....

Na výběr nového nábytku do vašeho bytu nebo domu si vždy vyčleňte dostatek času, protože v interiérovém centru v Ořechově strávíte klidně i celý den. Ke zkoušení je toho totiž opravdu hodně - od tvaru sedačky, rozmístění spotřebičů a skříněk v kuchyni, až po správnou výšku postele. Vložený čas se vám ale vrátí ve spokojenosti při užívání vámi nakoupených věcí. Budete je mít totiž vybrané s praktickým rozmyslem a přímo podle vašich potřeb a požadavků. 

IMG 4286A co si můžete vyzkoušet?

Díky velkému množství vystavených kuchyňských linek se hned v první linii nabízí test různých výškových zón pro dílčí činnosti v kuchyni, včetně umístění elektrospotřebičů. A nechybí ani šikovné řešení – výškově stavitelný varný ostrůvek. V interiérovém centru je vystaven i široký výběr sedacích souprav a křesel, ze kterých si můžeme dnes vybírat. A co je u nich důležité? Udělat si při testech pohodlí! Sundejte si bundu, ale třeba i boty a usaďte se jako doma, abyste měli zaručené vaše každodenní pohodlí. Vždyť doma také nesedíte v bundě či kozačkách, ale máte svůj oblíbený posed nebo polohu vleže. Uvědomte si, že křeslo změníte, kdykoli budete chtít, ale váš styl sezení a pohodlí je stabilní. Proto jej při výběru použijte jako hlavní argument. 

Designový tip - dvířka s látkou nebo černou perlou

Sladění obývací stěny a sedací soupravy jednoduše umožní dvířka s totožnou látkou ze sedačky. Za tmavé sklo – černou perlu na skříňkách obývací sestavy můžete schovat různé přehrávače, aniž byste ztratili možnost jejich ovládání dálkovým ovladačem. Toto atypické sklo umožňuje průchod vlnám, prostřednictvím kterých se elektronika ovládá. Vše si opět můžete jednoduše vyzkoušet v interiérovém centru v Ořechově. 

Postel na správnou výšku, teď!

Snadné vstávání z postele vám zajistí správná výška lůžka. Ale jak ji určit před nákupem? Využijte příležitost a vyzkoušejte si výškově stavitelné postelové lůžko, díky kterému se správnou výšku pro svoji postavu dozvíte během pár minut. Dle této informace si pak jednoduše koupíte takovou výšku postele a matrace, která zabezpečí vaše maximální pohodlí. 

V moderním interiérovém centru o rozloze více jak 750 m2 máte možnost shlédnout, ale hlavně vyzkoušet 14 různých kuchyňských sestav, 11 sedacích souprav, 9 obývacích stěn, 2 ložnice, 9 kuchyňských a konferenčních stolků a spoustu dalších produktů. V případě, že si nejste jistí tvarem, barvou nebo materiálem, vždy se můžete zeptat bytového odborníka, který čeká jen na vaše dotazy a nabídne vám řešení přímo na míru.