Preferujete kvalitní český nábytek? Máte rádi nadčasový design a perfektní řemeslné zpracování? Jak ale poznáte opravdu kvalitní nábytek v nepřeberné nabídce trhu? Objektivním vodítkem Vám může být například prestižní značka Česká kvalita – Nábytek, kterou uděluje Asociace českých nábytkářů ve spolupráci s Národním informačním střediskem podpory kvality. Kvalita výrobků a služeb se již řadu let drží v popředí zájmu, zejména v souvislosti s výskytem nebezpečných a nekvalitních produktů. Program Česká kvalita vznikl právě proto, aby odlišil seriozní a důvěryhodné výrobky a byl dobrým vodítkem pro výběr toho „pravého ořechového".

Nadop Kuchyne 002

Program Česká kvalita je garantován usnesením vlády. Hlavním smyslem tohoto programu je poukázat na poctivé značky, které jsou udělovány jen po přísném a nezávislém ověřování kvality a podléhají pravidelné kontrole. Mezi české firmy produkující kvalitní nábytek patří společnost NADOP – VÝROBA NÁBYTKU, která obdržela prestižní značku ČESKÁ KVALITA, NÁBYTEK na veškerý vyráběný sortiment. Jsou to nábytkové řady KUCHYNĚ, SKŘÍŇOVÝ NÁBYTEK, ČALOUNĚNÝ NÁBYTEK, JÍDELNÍ STOLY A KONFERENČNÍ STOLKY. Zákazníci se mohou dlouhodobě těšit z užitných vlastností takto oceněného nábytku značky NADOP.

Česká kvalita zaručuje spotřebiteli, že zakoupený nábytek prošel náročným hodnocením a testy kvality. Značka umožňuje jednoznačně a jednoduše identifikovat výrobek, který byl přezkoumán kvalifikovanou institucí nejen z hlediska jeho kvality, ale i užitné hodnoty a bezpečnosti! Tím je zaručeno, že má testovaný nábytek ve srovnání s obdobnými výrobky na trhu nadstandardní kvalitu. Značkou Česká kvalita-Nábytek může být označen pouze nábytek od českého výrobce, který prošel systémem zkoušek a hodnocením nezávislé komise. Zkoušky jsou prováděny akreditovanou zkušebnou dle odpovídajících norem. Dodržování kvality a s tím související spokojenost zákazníků je samozřejmě průběžně kontrolována.

S nábytkem značky NADOP se můžete setkat na našem trhu od roku 1990. Více jak dvacetileté zkušenosti s výrobou nábytku, spolupráce s renomovanými architekty a sledování nových trendů v designu řadí společnost mezi uznávané nábytkáře. Přijďte se přesvědčit do designového studia v Ořechově nebo do sítě spolupracujících kuchyňských studií a bytových studií v celé ČR.