Napsali o nás

Chceme alespoň touto cestou poděkovat  za bezproblémovou s spolupráci při zařizování vstupu domu a za skvěle odvedenou práci montážníků.  Při rekonstrukci našeho domu se nám ani jednou nestalo, že by práce proběhly takto hladce, hlavně kvalitně. J.

 

Touto cestou jsem chtěla moc poděkovat Vašim pracovníkům, kteří byli velice vstřícní a ochotní. Donesli křeslo do bytu v 1. patře a v momentě, kdy bylo jasné, že křeslo se chodbou dál do bytu nedostane, jej zase snesli dolů a vytáhli jej dovnitř přes balkon:-)

Děkujeme - křeslo je krásné a již perfektně slouží - perfektní služby:-) M.B.

 

 

 

 

Jsem si naprosto jist, že bez něj bych NADOP nevnímal tak pozitivně jako nyní. Velice mě těší, že takto přistupujete k zákazníkům a přeji Vám osobně i společnosti NADOP jen to nejlepší! M.Ž.


Dovolte mi abych touto cestou poděkoval zaměstnancům Nadop  Ořechov a to jmenovitě  panu Ing.Arch.Karlu Nedbalovi,panu Smotrilovi  a teamu montážníků,kteří  mi montovali sedací soupravu a vybavení do třech pokojů mého nového domu.Ti chlapi mi udělali obrovskou radost.Od březnové výstavy v Praze,kde jsem se poprvé potkal na stánku Nadop s panem Smotrilou se mnou komunikoval pan Smotrila  a pan architekt Nedbal hlavně po pracovní době a v sobotu a neděli,protože v pracovní době nemám čas.Za ten přátelský přístup jsem jim vděčný.Pan architek Nedbal mi potom navrhl pokoje,ze kterých mám obrovskou radost jak já tak manželka a moc se nám líbí.Naprostou třešničkou na dortu byli Vaši montážníci.Bohuže jsem zapomněl jejich jména.Přijela  čtveřice přátelských hlapíků,na které bylo radost se dívat.Nikdo z nich ani minutu nelelkoval,Všichni pracovali jako když smyčcové kvarteto hraje.Hlavně každý z nich myslí na 10 tahů dopředu.Jsou ochotní,přátelští,pečliví a přesní.Jsem velký puntíčkář a vážím si lidí,kteří něco umí a achtějí pracovat.Zaměstnávám 12 lidí a tak vím jak je těžké sehnat kvalitní personál.A tito Vaši montážnící to opravdu umí.Během 3 dnů namontováno,hotovo a na domě ani škrábaneček škody.Po sobě uklidili,vše zameteno vyluxováno  a chyby ve stavbě zakryli nábytkem tak jako by zdi byli 100% rovné.Mám od Nadopu koženou sedačku a vybavení 3 malých pokojů.Jen jedinémne mrzí,žem jsem se s Nadopem neseznámil před tím,než mi udělali obývák.Zcela jistě bych ho zadal Nadopu také.Slibuji Vám,že o svou radost se podělím i s ostatními,které potkám a až budu někdy dále uvažovat o nábytku tak vím že Ořechov je to správné ořechové.

Dodatečně Vám chci velmi poděkovat za Váš perfektní, maximálně vstřícný a profesionální přístup.J.N.

 

 

KONTAKT

NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
Zahradní 1a
664 44 Ořechov
Tel.: +420 547 136 300
Fax: +420 547 136 301
E-mail: info@nadop.cz

 

Klientská zóna