Ložnice, postele, skříně - slevy a akce

V této sekci naleznete nábytek do ložnicí a šaten, postele, dvojlůžka, válendy či vestavěné skříně ve výrazné slevě. Jedná se většinou o modely nábytku, které byly určitou dobu vystaveny v expozici na showroomu a jsou v naprosto bezvadném a nepoškozeném stavu. Z důvodu obměny prezentovaného nábytku na naší prodejně Vám proto nabízíme tuto jedinečnou možnost pořídit si kvalitní nábytek za zlomek ceny. Další bezespornou výhodou je to, že vybraný nábytek Vám ihned dodáme! K vybranému akčnímu nábytku lze doobjednat a vyrobit další skříňky a prvky.

Ložnice či místo na spaní je přirozeně zcela nezbytnou součástí obytného interiéru. Je určena nejen k spánku, ale také relaxaci a uvolnění. Ložnici si můžeme zařídit podle sebe a pro sebe. K tomu Vám nabízíme řadu lůžek, skříněk a barevných kombinací. Postel je nejdůležitější kus nábytku ve vašem interiéru. Pokud se hovoří o designu zařizovacích předmětů určených k vybavování ložnice, pak se tím nemá na mysli jenom jejich vzhled. Nezbytnou vlastností každého nábytkového a jiného designu je také praktické – funkční hledisko, potažmo ergonomická hlediska. Zdravý spánek na kvalitní posteli je to nejdůležitější, co můžete svému tělu dopřát.

Skříně jsou nezbytnou součástí ložnice i celého bytu. Místa na uložení oblečení a věcí není nikdy dost. Elegantním a moderním řešením jsou vestavné skříně. Vyrábíme skříně na míru nejen Vašemu prostoru, ale i Vašim potřebám. To umožňuje variabilní vnitřní vybavení i nabízené materiály.

KONTAKT

NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
Zahradní 1a
664 44 Ořechov
Tel.: +420 547 136 300
Fax: +420 547 136 301
E-mail: info@nadop.cz

 

Klientská zóna