Kuchyně - slevy a akce

V této sekci naleznete moderní kuchyně, luxusní kuchyně, kuchyňské linky ve výrazné slevě. Jedná se většinou o modely nábytku, které byly určitou dobu vystaveny v expozici na showroomu a jsou v naprosto bezvadném a nepoškozeném stavu. Z důvodu obměny prezentovaného nábytku na naší prodejně Vám proto nabízíme tuto jedinečnou možnost pořídit si kvalitní nábytek za zlomek ceny. Další bezespornou výhodou je to, že vybraný nábytek Vám ihned dodáme!

Pokud se Vám některá akční kuchyně líbí, ale máte jinou dispozici interiéru, není to žádný problém. Rádi Vám navrhneme a přestavíme kuchyni dle aktuálních možností a požadavků. K vybranému akčnímu nábytku lze doobjednat a vyrobit další prvky.

Doby, kdy se oddělovaly kuchyně od obývacích pokojů, a kdy bylo považováno za nevhodné dovolit hostům, aby sledovali paní domu, jak se otáčí u sporáku, jsou ty tam. V kuchyni se dnes žije a z vaření se stává společenská událost. Kuchyně by měla být příjemným místem, kde se schází celá rodina. Kuchyně dnes neslouží jen k přípravě jídla a ke stolování, ale i k posezení s přáteli, ke trávení volného času. Kvalitní kuchyně nám musí umožnit pohodlně pracovat i odpočívat. Tuto rovnováhu mezi designem a praktickým rozvržením skříněk naleznete díky odbornému zpracování návrhu ve Vaši nové kuchyňské lince NADOP.

KONTAKT

NADOP-VÝROBA NÁBYTKU, a.s.
Zahradní 1a
664 44 Ořechov
Tel.: +420 547 136 300
Fax: +420 547 136 301
E-mail: info@nadop.cz

 

Klientská zóna