Sedačka Wilson - akční
Sedačka Wilson - akční

Sedačka Wilson - akční

 
  

Nabízíme slevu 20% na sedací soupravu WILSON

Tato luxusní sedací souprava WILSON může být v provedení kůže i textil, potah není snímatelný. Má dřevěnou konstrukci a pohodlnost jí zajišťuje výplň z eko-polyuretanové pěny, která je pokrytá syntetickým rounem. Designové lakované kovové nohy podtrhnou její luxusní vzhled. Sedací souprava obsahuje elektrický mechanismus polohování zad a sedáku. Jedná se o dva nezávislé pohyby.  Její předností je nastavitelná opěrka hlavy a rukou a polohovatelný sedák pro pohodlné lenošení.

 Wilson nabízí různé rozměrové řady od 2 sedáku a 3 sedáku po velkou sedačku ve tvaru ,,L" (pro informaci o rozměrových možnostech nás kontaktujte).

Cena sedací soupravy na hlavním obrázku je od 106.372,- Kč vč. DPH, (otoman L + 3 sedák s výsuvem noh, textil) - bez slevy, u ceny vždy záleží na výběru potahové látky, doplňků a rozměrech.


Sedací soupravu WILSON si můžete vyzkoušet u nás na showroomu v Ořechově. Tato sedačka je k prodeji za zvýhodněnou cenu jako výstavní vzorek. 

 

AKCESEDAČKA

Jednotlivé prvky a materiálové provedení dle výběru zákazníka  | Sedací souprava k vyzkoušení na našem showroomu  | Akční nabídka sedacích souprav je platná do 31.12.2020 | Rádi Vám poradíme na tel. čísle 547 136 300 nebo na emailu info@nadop.cz

 

Přijeďte na prohlídku

Showroom o rozloze přes 750 m2

ČESKÁ KVALITA A ZÁRUKA 5 LET

Česká kvalita

Kvalitní nábytek se zárukou 5 let

Domluvte si schůzku
1000 znaků zbývá